contact zoeken wedstrijden

Heren 1e klasse Vrije formatie onbeperkt. Aanvang 10:00 uur.

Aanmeldlijst

Datum21-07-2019
Tijd10:00
CategorieHeren 1e klasse
SoortVrije formatie
VerenigingWOMMELS
PlaatsWommels
ScheidsrechterAnema C.
Hiemstra, S.
Aantal deelnemers / parturen: 29
Naam Woonplaats
Lieuwe v.d. Werff  KOARNJUM 
Sjoerd Smits  BRITSUM 
Riemer Hoekstra  EE 
Remmelt Bouma  WEIDUM 
Jelte Visser  SEXBIERUM 
Willem Heeringa  TZUMMARUM 
Gerrit Dijkstra  ANJUM 
Albert Feenstra  EXMORRA 
Auke-Geert Ybema  FERWOUDE 
Simon Zijlstra  EASTERLITTENS 
Jelle Scharringa  WJELSRYP 
Paulus Yde Walda  WJELSRYP 
Jort Strikwerda  WOMMELS 
Jelle de Vries  WOMMELS 
Ewout de Boer  WOMMELS 
Wessel v.d. Woud  GOUTUM 
Sytse Koree  ANJUM 
Dirk-Henk Kuipers  ARUM 
Harmen Schuitmaker  SLAPPETERP 
Jolt Vollema  PEINS 
Roeland van der Ploeg  FERWERT 
Auke Boomsma  MORRA 
Marten Feenstra  VROUWENPAROCHIE 
Laas Pieter van Straten  FEINSUM 
Paul Dijkstra  BITGUM 
Hendrik Jan v.d. Velde  MAKKUM 
Stefan van der Meer  BAARD 
Redmer Zaagemans  WITMARSUM 
Jan Jelle Jongsma  DAMWALD 
Jan-Sjouke Weewer  BITGUMMOLE 
Gerrit Jan Duiven  HIDAARD 
Hendrik Bouwhuis  SNEEK 
Leon Bekema  BOLSWARD 
Gerard de Vries  BITGUM 
Habtamu Emke de Hoop  WOMMELS 
Wytze Wassenaar  WIER 
Durk Ennema  SEXBIERUM 
Hyltje Bosma  MAKKUM FR 
Pieter van der Schoot  DRONRYP 
Youri de Groot  MENAAM 
Djurre Seerden  FRANEKER 
Pieter Jan Leijenaar  EXMORRA 
Haye Jan Nicolay  BRITSUM 
Pier Piersma  EASTERLITTENS 
Evert Pieter Tolsma  WINSUM FR 
Corn√© Tuinenga  BERLTSUM 
Wiebe Wessel Bos  DOKKUM 
Gjalt Sjirk de Groot  MANTGUM 
Patrick van Dellen  BERLTSUM 
Jelle Cnossen  BOLSWARD 
Klaas Pier Folkertsma  WONS 
Menno Galama  TJERKWERD 
Jan Sipke Tuinman  DRONRYP 
Ruben Eijzenga  BERLTSUM 
Bouke Fopma  WOMMELS 
Tjeerd de Vries  WOMMELS 
Sybren Beert de Jong  KIMSWERD 
Doede Rients Okkema  EASTEREIN 
Sjoerd Teake Kooistra  BOLSWARD 
Sybren Poelsma  DRONRYP 
Johan Diertens  DRONRYP 
Kevin Jordi Hiemstra  KOARNJUM 
Lennart Adema  MAKKUM FR 
Joram Dijkstra  WAAKSENS 
Sjoerd Atze de Jong  WITMARSUM 
Frans Dooper  WITMARSUM 
Willem Jan Postma  BOLSWARD 
Michel Nesse  SIBRANDABUORREN 
Gerben de Boer  GAAST 
Wierd Baarda  DRONRYP 
Marco de Groot  FRANEKER 
Roel Pieter de Jong  RIED 
Jan Tijtsma  ANJUM 
Hielke Beijering  HIJUM 
Wiebe Dijkstra  ANJUM 
Jasper Jager  DRONRYP 
Lucas Postma  DRONRYP 
Wessel Hilverda  WINSUM FR 
Pieter Sijberen Scharringa  WJELSRYP 
Jacob Klaas Haitsma  WOMMELS 
Siebe Greidanus  WJELSRYP 
Dirk-Yde Sjaarda  EASTEREIN 
Erik Haitsma  WOMMELS 
Hillebrand Visser  WOMMELS 
Jurjen Miedema  HILAARD 
Raymon Cuperus  HILAARD 
Gabe Sytema  DEINUM 

Hoofdsponsor

Businesspartners

Suppliers