contact zoeken wedstrijden

Wedstrijdagenda

Bij al onze evenementen kunnen foto's en video's gemaakt worden welke worden gebruikt voor het promoten van het evenement, het promoten van de kaatssport, de kaatsvereniging en/of de Koninklijke Nederlandse Kaats Bond (KNKB). Tevens kunnen foto's en video's gemaakt worden ter ondersteuning van het wedstrijdverslag en het brengen van kaatsnieuws.

Wees u/je er van bewust dat als u/je deelneemt aan een evenement of hierbij toeschouwer bent er beeldmateriaal gemaakt en gepubliceerd kan worden waarop u/je zichtbaar bent.  Indien u/je hier bezwaar tegen heeft kunt u dit melden bij het bestuur van de organiserende vereniging/ bond/ stichting.

Kaats(st)ers die zich opgeven voor de ranking gaan akkoord met de voorwaarden voor deelname aan de ranking.

Datum Wedstrijd Plaats
wo 18 juli 2018 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt (8 partuur) Minnertsga 
Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Minnertsga 
za 21 juli 2018 Heren 1e klasse Vrije formatie onbep. Wjelsryp 
Heren 50+ Door elkaar loten A klasse poule St.Nicolaasga 
Heren 50+ Door elkaar loten B + herk St.Nicolaasga 
Dames 1e klasse Vrije formatie + herk Ferwert 
Jongens Vrije formatie + herk Pingjum 
Meisjes Door elkaar loten Heerenveen 
Schooljongens Door elkaar loten + herk Ternaard 
Schoolmeisjes Door elkaar loten + herk Tytsjerk 
Pupillenjongens Door elkaar loten B + herk Niawier-M-O 
Pupillenjongens Door elkaar loten A klasse poule Niawier-M-O 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten del + herk Driesum 
Welpenjongens Door elkaar loten B + herk Scharnegoutum 
Welpenjongens Door elkaar loten A klasse poule Scharnegoutum 
Welpenmeisjes Door elkaar loten + herk Itens 
zo 22 juli 2018 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Huizum 
Heren 1e klasse Vrije formatie Wommels 
Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Huizum 
Jongens Door elkaar loten Westhoek St.Jacobiparochie 
wo 25 juli 2018 Jong Feinte Junioren Afdeling Easterein 
do 26 juli 2018 Keatsoff Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Franeker 
vr 27 juli 2018 Heren 3e serie 2018 Alle categorieën Vrije formatie Aangifte parturen heren 3e serie 2018 Franeker 
za 28 juli 2018 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Sexbierum 
Heren 1e klasse Vrije formatie beperkt Achlum 
Heren 2e klasse Vrije formatie Achlum 
Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Sexbierum 
Dames 1e klasse Vrije formatie + herk Marssum 
Meisjes Door elkaar loten A klasse poule Broeksterwoude 
Meisjes Door elkaar loten B + herk Broeksterwoude 
Schooljongens Door elkaar loten A klasse poule St.Jacobiparochie 
Schooljongens Door elkaar loten B + herk St.Jacobiparochie 
Schoolmeisjes Door elkaar loten A klasse poule Anjum 
Schoolmeisjes Door elkaar loten B + herk Anjum 
Welpenjongens Door elkaar loten + herk Bolsward 
Welpenmeisjes Door elkaar loten + herk Bolsward 
zo 29 juli 2018 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Arum 
Heren 1e klasse Vrije formatie beperkt beperkt Ingelum 
Heren 2e klasse Vrije formatie onbeperkt Ingelum 
Heren 50+ Vrije formatie A poule Leeuwarden 
volledige wedstrijdlijst tonen

Hoofdsponsor

Businesspartners

Suppliers