contact zoeken wedstrijden

Wedstrijdagenda

Bij al onze evenementen kunnen foto's en video's gemaakt worden welke worden gebruikt voor het promoten van het evenement, het promoten van de kaatssport, de kaatsvereniging en/of de Koninklijke Nederlandse Kaatsbond (KNKB). Tevens kunnen foto's en video's gemaakt worden ter ondersteuning van het wedstrijdverslag en het brengen van kaatsnieuws.

Wees u/je er van bewust dat als u/je deelneemt aan een evenement of hierbij toeschouwer bent er beeldmateriaal gemaakt en gepubliceerd kan worden waarop u/je zichtbaar bent.  Indien u/je hier bezwaar tegen heeft kunt u dit melden bij het bestuur van de organiserende vereniging/ bond/ stichting.

Kaats(st)ers die zich opgeven voor de ranking gaan akkoord met de voorwaarden voor deelname aan de ranking.

Datum Wedstrijd Plaats
za 27 april 2019 Pilot - gestuurde loting Alle categorieën Door elkaar loten Heren Holwerd 
zo 28 april 2019 Heren Hoofdklasse Afdeling Bangma partij Weidum 
za 04 mei 2019 Junioren Afdeling Peins 
Heren 50+ Door elkaar loten A klasse poule Pingjum 
Heren 50+ Door elkaar loten + herk Pingjum 
Dames Hoofdklasse Afdeling Franeker 
zo 05 mei 2019 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Franeker 
Heren 1e klasse Vrije formatie beperkt Menaam 
Heren 2e klasse Vrije formatie onbep Menaam 
Jongens Door elkaar loten + herk Damwoude 
Meisjes Door elkaar loten + herk Oude Leije 
Schooljongens Door elkaar loten + herk Harlingen 
Pupillenjongens Door elkaar loten + herk Oosterwierum 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten + herk Herbayum 
Welpenjongens Door elkaar loten + herk Balk 
Welpenmeisjes Door elkaar loten + herk Cornwerd 
do 09 mei 2019 Heren 50+ Door elkaar loten A klasse poule Stiens 
Heren 50+ Door elkaar loten + herk Stiens 
vr 10 mei 2019 Dames Hoofdklasse Door elkaar loten Stiens 
za 11 mei 2019 Junioren Vrije formatie onbep St.Jacobiparochie 
Heren 50+ Door elkaar loten + herk Harlingen 
Alle categorieën Door elkaar loten Hilversum 
zo 12 mei 2019 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Stiens 
Heren 1e klasse Vrije formatie onbep Grou 
Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Baerd 
Dames 1e klasse Vrije formatie onbeperkt+ herk Boazum 
Jongens Afdeling Holwerd 
Jongens Door elkaar loten +herk afd Holwerd 
Meisjes Afdeling Sexbierum-P. 
Meisjes Door elkaar loten +herk afd Sexbierum-P. 
Schooljongens Door elkaar loten A klasse poule Reahus-Turns 
Schooljongens Door elkaar loten + herk Reahus-Turns 
Schoolmeisjes Door elkaar loten A klasse poule Goënga 
Schoolmeisjes Door elkaar loten + herk Goënga 
Pupillenjongens Door elkaar loten A klasse poule Oude Bildtzijl 
Pupillenjongens Door elkaar loten + herk Oude Bildtzijl 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten A klasse poule Goënga 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten + herk Goënga 
Welpenjongens Door elkaar loten A klasse poule Sneek 
Welpenjongens Door elkaar loten + herk Sneek 
volledige wedstrijdlijst tonen

Hoofdsponsor

Businesspartners

Suppliers