contact zoeken wedstrijden

Wedstrijdagenda

Bij al onze evenementen kunnen foto's en video's gemaakt worden welke worden gebruikt voor het promoten van het evenement, het promoten van de kaatssport, de kaatsvereniging en/of de Koninklijke Nederlandse Kaats Bond (KNKB). Tevens kunnen foto's en video's gemaakt worden ter ondersteuning van het wedstrijdverslag en het brengen van kaatsnieuws.

Wees u/je er van bewust dat als u/je deelneemt aan een evenement of hierbij toeschouwer bent er beeldmateriaal gemaakt en gepubliceerd kan worden waarop u/je zichtbaar bent.  Indien u/je hier bezwaar tegen heeft kunt u dit melden bij het bestuur van de organiserende vereniging/ bond/ stichting.

Kaats(st)ers die zich opgeven voor de ranking gaan akkoord met de voorwaarden voor deelname aan de ranking.

Datum Wedstrijd Plaats
zo 19 augustus 2018 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Denk om gewijzigde aanvangstijd. Kimswerd 
Heren 1e klasse Vrije formatie Vrouwenparochie 
Heren 30+ Door elkaar loten + herk - let op: nieuwe wedstrijdlijst Heerenveen 
Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt 12 partuur Akkrum 
Jongens Vrije formatie + herk Sexbierum 
Meisjes Vrije formatie + herk Holwerd 
wo 22 augustus 2018 PC Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt 12 partuur Weidum 
vr 24 augustus 2018 Dames Hoofdklasse Door elkaar loten Bitgum 
za 25 augustus 2018 Heren Hoofdklasse Afdeling 1 part.per afd. Bitgum 
Dames 1e klasse Door elkaar loten + herk Broeksterwoude 
Schooljongens Door elkaar loten A klasse poule Niawier-M-O 
Schooljongens Door elkaar loten B + herk Niawier-M-O 
Alle categorieën Afdeling poule Den Haag 
Alle categorieën Door elkaar loten + herk Den Haag 
zo 26 augustus 2018 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Bitgum 
Heren 1e klasse Vrije formatie Makkum 
Heren 30+ Door elkaar loten + herk Balk 
Heren 50+ Door elkaar loten A klasse poule Balk 
Heren 50+ Door elkaar loten B + herk Balk 
Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Wommels 
Dames 1e klasse Vrije formatie + herk Peins 
Jongens Door elkaar loten A klasse poule Minnertsga 
Jongens Door elkaar loten B + herk Minnertsga 
Meisjes Door elkaar loten B + herk. Weidum 
Meisjes Door elkaar loten A klasse poule Weidum 
Schoolmeisjes Door elkaar loten A klasse poule Goënga 
Schoolmeisjes Door elkaar loten B + herk Goënga 
Pupillenjongens Door elkaar loten + herk Ysbrechtum 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten B + herk Easterein 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten A klasse poule Easterein 
Welpenjongens Door elkaar loten A klasse poule Berltsum 
Welpenjongens Door elkaar loten B + herk Berltsum 
Welpenmeisjes Door elkaar loten A klasse poule Berltsum 
Welpenmeisjes Door elkaar loten B + herk Berltsum 
zo 02 september 2018 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Pingjum 
Heren 1e klasse Vrije formatie Reduzum 
Heren 30+ Door elkaar loten + herk St.Jacobiparochie 
Heren 50+ Door elkaar loten A klasse poule St.Jacobiparochie 
Heren 50+ Door elkaar loten B + herk St.Jacobiparochie 
Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Wergea 
volledige wedstrijdlijst tonen

Hoofdsponsor

Businesspartners

Suppliers