contact zoeken wedstrijden

Wedstrijdagenda

Bij al onze evenementen kunnen foto's en video's gemaakt worden welke worden gebruikt voor het promoten van het evenement, het promoten van de kaatssport, de kaatsvereniging en/of de Koninklijke Nederlandse Kaatsbond (KNKB). Tevens kunnen foto's en video's gemaakt worden ter ondersteuning van het wedstrijdverslag en het brengen van kaatsnieuws.

Wees u/je er van bewust dat als u/je deelneemt aan een evenement of hierbij toeschouwer bent er beeldmateriaal gemaakt en gepubliceerd kan worden waarop u/je zichtbaar bent.  Indien u/je hier bezwaar tegen heeft kunt u dit melden bij het bestuur van de organiserende vereniging/ bond/ stichting.

Kaats(st)ers die zich opgeven voor de ranking gaan akkoord met de voorwaarden voor deelname aan de ranking.

Datum Wedstrijd Plaats
za 11 juli 2020 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Morra-Lioessens 
Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Morra-Lioessens 
Jongens Vrije formatie + herkansing Arum 
Pupillenjongens Door elkaar loten B-klasse + herkansing Achlum 
Pupillenjongens Door elkaar loten A-klasse poule - aanvang 11.00 uur Achlum 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten B-klasse + herkansing Achlum 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten A-klasse poule - aanvang 11.00 uur Achlum 
zo 12 juli 2020 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Bolsward 
Meisjes Door elkaar loten + herkansing Zweins 
Schooljongens Door elkaar loten + herkansing Tsjom 
Schoolmeisjes Door elkaar loten + herkansing Stiens 
vr 17 juli 2020 Aangifte parturen heren 2020 Franeker 
Aangifte parturen dames 2020 Franeker 
za 18 juli 2020 Heren 1e klasse Vrije formatie beperkt Sint Annaparochie 
Heren 2e klasse Vrije formatie onbeperkt Winsum 
Heren 50+ Door elkaar loten A-klasse poule Jorwert 
Heren 50+ Door elkaar loten B-klasse + herkansing Jorwert 
Schooljongens Door elkaar loten 3-tallen + herkansing Dronryp 
Schoolmeisjes Door elkaar loten B-klasse + herkansing Hitzum 
Schoolmeisjes Door elkaar loten A-klasse poule Hitzum 
Welpenjongens Door elkaar loten + herkansing Baard 
Welpenmeisjes Door elkaar loten + herkansing Baard 
zo 19 juli 2020 Rengersdag Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Leeuwarden 
Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Sint Annaparochie 
Meisjes Door elkaar loten A-klasse poule Minnertsga 
Meisjes Door elkaar loten B-klasse + herkansing Minnertsga 
Pupillenjongens Door elkaar loten B-klasse + herkansing Berltsum 
Pupillenjongens Door elkaar loten A-klasse poule Berltsum 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten B-klasse + herkansing Berltsum 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten A-klasse poule Berltsum 
za 25 juli 2020 Dames 1e klasse Vrije formatie onbeperkt + herkansing Dronryp 
zo 26 juli 2020 Heren 50+ Door elkaar loten B-klasse + herkansing Tytsjerk 
Heren 50+ Door elkaar loten A-klasse poule Tytsjerk 
Meisjes Door elkaar loten B-klasse + herkansing Scharnegoutum 
Meisjes Door elkaar loten A-klasse poule Scharnegoutum 
wo 29 juli 2020 Heren junioren Door elkaar loten 12 partuur Franeker 
  • vorige
  • 1
  • volgende
volledige wedstrijdlijst tonen

Hoofdsponsoren

Businesspartners

Suppliers