contact zoeken wedstrijden

Wedstrijdagenda

Bij al onze evenementen kunnen foto's en video's gemaakt worden welke worden gebruikt voor het promoten van het evenement, het promoten van de kaatssport, de kaatsvereniging en/of de Koninklijke Nederlandse Kaatsbond (KNKB). Tevens kunnen foto's en video's gemaakt worden ter ondersteuning van het wedstrijdverslag en het brengen van kaatsnieuws.

Wees u/je er van bewust dat als u/je deelneemt aan een evenement of hierbij toeschouwer bent er beeldmateriaal gemaakt en gepubliceerd kan worden waarop u/je zichtbaar bent.  Indien u/je hier bezwaar tegen heeft kunt u dit melden bij het bestuur van de organiserende vereniging/ bond/ stichting.

Kaats(st)ers die zich opgeven voor de ranking gaan akkoord met de voorwaarden voor deelname aan de ranking.

Datum Wedstrijd Plaats
za 15 juni 2019 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Broeksterwoude 
Heren 50+ Door elkaar loten A klasse poule Wier 
Heren 50+ Door elkaar loten + herk Wier 
Dames Hoofdklasse Door elkaar loten Hallum 
Dames 1e klasse Door elkaar loten + herk. i.o.m. vereniging, kaatsen in 8x tweetallen. Hallum 
Jongens Afdeling NK Morra-Lioessens 
Meisjes Afdeling NK Menaam 
Pupillenjongens Afdeling Arum 
Pupillenjongens Door elkaar loten +herk afd Arum 
Pupillenmeisjes Afdeling Arum 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten +herk afd Arum 
Alle categorieën Door elkaar loten + herk Groningen 
zo 16 juni 2019 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt St.Jacobiparochie 
Heren 1e klasse Vrije formatie onbep Minnertsga 
Heren 30+ Vrije formatie Heerenveen 
Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt - aanvang 12.00 uur St.Jacobiparochie 
Dames 1e klasse Vrije formatie onbeperkt+ herk Sexbierum-P. 
Schooljongens Afdeling Dronryp 
Schooljongens Door elkaar loten +herk afd Dronryp 
Schoolmeisjes Afdeling Hommerts-Jutryp 
Schoolmeisjes Door elkaar loten +herk afd Hommerts-Jutryp 
Pupillenjongens Door elkaar loten A klasse poule Hyum-Feinsum 
Pupillenjongens Door elkaar loten + herk Hyum-Feinsum 
Welpenjongens Afdeling Jirnsum 
Welpenjongens Door elkaar loten +herk afd Jirnsum 
Welpenmeisjes Door elkaar loten poule Jirnsum 
Welpenmeisjes Afdeling + opstap vervalt Jirnsum 
ma 17 juni 2019 Heren 2e serie 2019 Alle categorieën Vrije formatie Aangifte sluit vrijdag 14 juni 12:00 uur Franeker 
za 22 juni 2019 Heren Hoofdklasse Door elkaar loten Holwerd 
Heren 1e klasse Door elkaar loten Itens 
Heren 50+ Afdeling Goënga 
Heren 50+ Door elkaar loten +herk afd Goënga 
Dames Hoofdklasse Afdeling NK Easterein 
Jongens Door elkaar loten A klasse poule St.Nicolaasga 
Jongens Door elkaar loten + herk St.Nicolaasga 
Schooljongens Afdeling NK Tzummarum 
Schoolmeisjes Afdeling NK Stiens 
zo 23 juni 2019 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Berltsum 
Heren 1e klasse Vrije formatie beperkt Ysbrechtum 
Heren 2e klasse Vrije formatie onbep Reahus-Turns 
volledige wedstrijdlijst tonen

Hoofdsponsor

Businesspartners

Suppliers