contact zoeken wedstrijden

Wedstrijdagenda

Op deze pagina vindt u het wedstrijdaanbod op KNKB-, federatie- en regioniveau.
Voor een aantal categorieën is de KNKB nog op zoek naar invulling van een paar wedstrijden. Het overzicht van de wedstrijden waar nog invulling voor wordt gezocht vindt u hier

--------------------------------------
Bij al onze evenementen kunnen foto's en video's gemaakt worden welke worden gebruikt voor het promoten van het evenement, het promoten van de kaatssport, de kaatsvereniging en/of de Koninklijke Nederlandse Kaatsbond (KNKB). Tevens kunnen foto's en video's gemaakt worden ter ondersteuning van het wedstrijdverslag en het brengen van kaatsnieuws.

Wees u/je er van bewust dat als u/je deelneemt aan een evenement of hierbij toeschouwer bent er beeldmateriaal gemaakt en gepubliceerd kan worden waarop u/je zichtbaar bent.  Indien u/je hier bezwaar tegen heeft kunt u dit melden bij het bestuur van de organiserende vereniging/ bond/ stichting.

Kaats(st)ers die zich opgeven voor de ranking gaan akkoord met de voorwaarden voor deelname aan de ranking.

Datum Wedstrijd Plaats
vr 07 augustus 2020 Heren junioren Door elkaar loten - aanvangstijd 15:00 uur i.v.m. grote deelname Winsum 
za 08 augustus 2020 Dames junioren Jong Famme - geen beperking - Loting woensdag 19.30u in Mantgum Mantgum 
Jongens Afdeling Aanvang 9.00 uur Raerd 
Jongens Door elkaar loten opstap - Aanvang 9.00 uur Raerd 
Schooljongens Door elkaar loten B-klasse + herk. - Aanvang 9.00 uur Sexbierum-Pietersbierum 
Schooljongens Door elkaar loten A-klasse poule - Aanvang 10.00 uur Sexbierum-Pietersbierum 
Pupillenjongens Door elkaar loten B-klasse + herkansing- Aanvang 9.00 uur Minnertsga 
Pupillenjongens Door elkaar loten A-klasse poule - Aanvang 9.00 uur Minnertsga 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten B-klasse + herkansing Hitzum 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten A-klasse poule Hitzum 
zo 09 augustus 2020 Heren 30+ Door elkaar loten + herkansing St.Jacobiparochie 
Heren 50+ Door elkaar loten B-klasse + herkansing St.Jacobiparochie 
Heren 50+ Door elkaar loten A-klasse poule St.Jacobiparochie 
Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Burgwerd 
Dames 1e klasse Vrije formatie onbeperkt + herkansing Goënga 
Meisjes Door elkaar loten B-klasse + herkansing Makkum 
Meisjes Door elkaar loten A-klasse poule Makkum 
Schoolmeisjes Door elkaar loten A-klasse poule Goënga 
Schoolmeisjes Door elkaar loten B-klasse + herkansing Goënga 
Welpenjongens Door elkaar loten + herkansing Cornwerd 
Welpenmeisjes Door elkaar loten poule Cornwerd 
vr 14 augustus 2020 Heren junioren Door elkaar loten - bij grote deelname wordt aanvangstijd vervroegd Leeuwarden 
za 15 augustus 2020 Heren 50+ Door elkaar loten B-klasse + herkansing Franeker 
Heren 50+ Door elkaar loten A-klasse poule Franeker 
Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Wommels 
Meisjes Door elkaar loten A-klasse poule Workum 
Meisjes Door elkaar loten B-klasse + herkansing Workum 
Schoolmeisjes Door elkaar loten B-klasse + herkansing Ee 
Schoolmeisjes Door elkaar loten A-klasse poule Ee 
Pupillenjongens Door elkaar loten B-klasse + herkansing Reahûs-Turns 
Pupillenjongens Door elkaar loten A-klasse poule Reahûs-Turns 
Welpenjongens Door elkaar loten B-klasse + herkansing Britsum 
Welpenjongens Door elkaar loten A-klasse poule Britsum 
zo 16 augustus 2020 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Reduzum 
Heren 1e klasse Vrije formatie onbeperkt Vrouwenparochie 
Dames 1e klasse Vrije formatie onbeperkt + herkansing Makkum 
Schooljongens Door elkaar loten A-klasse poule Sint Annaparochie 
Schooljongens Door elkaar loten B-klasse + herkansing Sint Annaparochie 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten B-klasse + herkansing Dronryp 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten A-klasse poule Dronryp 
volledige wedstrijdlijst tonen

Hoofdsponsoren

Businesspartners

Suppliers