contact zoeken wedstrijden

Winnaars Nk's + Jong Famme partij

Jong Famme: Easterein, Roelie Kroondijk, Corrie Kroondijk, Jeska Terpstra

NK pupillen meisjes: Dronryp, Anna Lotte van beem, Manouk Scharringa

NK pupillen jongens: Dronryp, Thomas Zeinstra, Allard vd Meer, Ryan Wieggers

Jong Famme 1e omloop

01. Easterein - 02. Dronryp 1 5-2 6-2
03. Reduzum - 04. Mantgum 0-5 4-6
05. Tzum - 06. Winsum 1-5 2-6
07. Groningen - 08. Bolsward 5-4 6-2
09. Goenga - 10. Sexbierum - Pietersbierum 5-2 6-6 
11. Dronryp 2 - 12. Makkum 3-5 0-6

291740242_5730315407000595_5184448246912958847_n

Jong Famme 2e omloop

01. Easterein - 04. Mantgum 5-2 6-2
06. Winsum - 07. Groningen 2-5 0-6
09. Goenga -  Makkum 5-5 6-6

2e

Jong Famme halve finale

01. Easterein - 07: Groningen 5-3 6-2
09. Goenga staand nummer 

3e

Jong Famme finale

09. Goenga - 01. Easterein 3-5 4-6

1. Easterein, Roelie Kroondijk, Corrie Kroondijk, Jeska Terpstra
2. Goenga, Afke Marij vd Goot, Moniek Lootsma, Iris Oosterbaan
3. Groningen, Lobke Vlasbloem, Fiera de Vries

NK pupillen meisjes 1e omloop

01. Wommels - 02. Dronryp 2  2-5 6-6
03. Jelsum Koarnjum Britsum - 04 Niawier Metslawier Oosternijkerk 0-5 2-6
05. Makkum - 06 Dronryp 1 0-5 2-6
07. Witmarsum - 08. Balk 5-3 6-2
09. Bolsward - 10. Oudebildtzijl 5-3 6-6
11. Stiens - 12. Hijum Finkum 5-4 6-4
13. Sint Anna Parochie - 14. Scharnegoutum 5-1 6-2 
15. Hommerts Jutryp - 16. Sexbierum - Pietersbierum 1-5 6-0
17. Morra Lioessens - 18. Leeuwarden 5-2 6-2
19. Stiens - 20. Arum 5-4 6-0
21. Raerd

NK pupillen meisje 2e omloop

21. Raerd - 02. Dronryp 2 2-5 4-6
04. Niawier Melslawier Oosternijkerk - 06. Dronryop 1 0-5 0-6
07. Witmarsum - 09 Bolsward 5-2 6-6
11. Stiens - 13. Sint Anna parochie 4-5 0-6
16. Sexbierum Pietersbierum - 17. Morra Lioessens 5-2 6-2
19. Stiens

NK pupillen meisjes 3e omloop

19. Stiens - 02. Dronryp 2 5 - 5 6- 6
6. Dronryp - 7. Witmarsum 5-2 6-4
13. St.-Annaparochie - 16. Sexbierum/Pietersbierum 5-1 6-6

NK pupillen meisjes halve finale

19. Stiens - 6. Dronryp 1 0-5 2-6
13. St. Annaparochie - staand nummer

NK pupilen meisjes FINALE

13. St.Annaparochie - 6. Dronryp 1 4-5 6-6

1e. Dronryp: Anna Lotte van Beem, Manouk Scharringa.
2e. Sint Annaparochie: Noëlle Hiddinga , Aisha Mahmoud
3e. Stiens: Carlijn Terpstra, Albertien Hettinga, Idwer Vis

NK pupillen jongens 1e omloop

01. Bitgum - 02. Dronryp 2 5-2 6-4
03. Dronryp 3 - 04. Makkum 0-5 2-6
05. Wommels - 06 Reduzum 5-4 6-2
07. Achlum - 08 St.-Annaparochie 2 5-0 6-4
09. Wjelsryp - 10. St.-Annaparochie 1 1-5 2-6
11. Bolsward - 12 St.-Annaparochie 3 5-0 6-6
13. Menaam - 14. Balk 3-5 2-6
15. Makkum 2 - 16. Dronryp 1 0-5 2-6
17. Franeker - 18. Wintmarsum 5-2 6-6
19. Scharnegoutum - 20. Leeuwarden 5-0 6-2
21. Tzummarum - 22. Arum 0-5 4-6
23. Reahus Turns - 24. Minnertsga 5-5 2-6
25. Mantgum - 27. Jubbega 5-4 6-6
27. Huins - 28.Niawier Metslawier 5-3 6-0
29. Oudebiltzijl - 30. Morra Lioessens 5-3 6-0
31. Stiens

 

NK pupillen jongens 2e omloop

31. Stiens - 01. Bitgum 4-5 2-6
4. Makkum - 5. Wommels 5-1 6-0
7. Achlum - 10. St.-Annaparochie 5-1 6-2
11. Bolsward - 14. Balk 5-1 6-2 
16. Dronryp - 17. Franeker  5-2 6-5
19. Scharnegoutum - 22. Arum 5-0 6-4
24. Minnertsga - 25. Mantgum 5-5 6-6 Mantgum wint 
27. Huins - 29. Oudebildtzijl 5-1 6-2
 

NK pupillen jongens 3e omloop

1. Bitgum - Makkum 3-5 2-6
7. Achlum - 11. Bolsward  5-3 6-6
16. Dronryp - 19. Scharnegoutum 5-4 6-6
25. Mantgum - 27. Huins 2-5 6-6

NK pupillen jongens halve finale

4. Makkum - 7. Achlum

16. Dronryp - 27. Huins

NK pupillen jongens finale

7. Achlum - 16. Dronryp 2-5 6-6 

1. Dronryp, Thomas Zeinstra Allard vd Meer Ryan Wieggers
2. Achlum, Jelmer van Velzen Melle Talsma Harmen Faber
3. Makkumm Haye Tjeerdema Sem Groen Rick van der Weerdt
3. Huins Sigert Bouma Melle Talsma Hilwert Kuiper
 

290601792_5730172540348215_3860919816515885797_n (1)
290536185_5730172537014882_8361334353211142660_n
290634632_5730172533681549_4534947847286679132_n
290600744_5730172543681548_3227492084702898215_n

Hoofdsponsoren

Businesspartner

Suppliers