contact zoeken wedstrijden

Jelsum/Koarnjum/Britsum wint NK 50+

KNKB vlag voor 100 jarige kaatsvereniging

1e prijs: Jelsum-Koarnjum-Britsum Engbert van der Meulen, Wim Henk Nicolay en Ibo Nicolay
1e prijs: Jelsum-Koarnjum-Britsum Engbert van der Meulen, Wim Henk Nicolay en Ibo Nicolay
2e prijs: Goutum John Adema, Albert Walsweer en Jan Meindertsma
2e prijs: Goutum John Adema, Albert Walsweer en Jan Meindertsma
3e prijs: Sint Nicolaasga Ludy Limburg, Klaas Meindertsma en Tiede Boorsma
3e prijs: Sint Nicolaasga Ludy Limburg, Klaas Meindertsma en Tiede Boorsma
3e prijs: Sint Jacobiparochie Piet Machiela, Dirk Machiela en Jarig Katsma
3e prijs: Sint Jacobiparochie Piet Machiela, Dirk Machiela en Jarig Katsma

FINALE

1. Goutum - 18. Jelsum/Koarnjum/Britsum 2-5 2-6


NK 50+ winnaars:
1e prijs:18. Jelsum-Koarnjum-Britsum Engbert van der Meulen, Wim Henk Nicolay en Ibo Nicolay
2e prijs: 1. Goutum John Adema, Albert Walsweer en Jan Meindertsma
3e prijs: 12. Sint Jacobiparochie Piet Machiela, Dirk Machiela en Jarig Katsma
              22. Sint Nicolaasga Ludy Limburg, Klaas Meindertsma en Tiede Boorsma

1e omloop

1. Goutum John Adema, Albert Walsweer en Jan Meindertsma
2. Heerenveen René Leenstra, Hielke Postma en Sybren Gerbens
5-0 6-0
 
3. Mantgum Jan Reitsma, Sjirk Gjalt de Groot en Jan Heida
4. Sint Annaparochie Anne de Vries, Maikel Versnel en Johan Hiemstra
5-5 6-6

5. Spannum Hendrik Eringa, Hendrik Postma en Peter v.d. Hoek
6. Dronryp 2 Johan Bonsma, Jan Fokke Mulder en Evert Tolsma
5-5 6-6
 
7. Anjum Jan Visser, Jan Pieter Hovinga en Jelle Visser
8. Bitgum Hendrik Dijkstra, Albert Nauta en Peter Dijkstra
2-5 4-6
 
9. Bolsward 1 Jaap v.d. Wal, Eric Ypma en Gert-Jan Jorna
10. Minnertsga Bauke Kootstra, Thijs Houtsma en Auke Akkerman
5-4 6-2
 
11. Harlingen Peter Kwast, Pollie Kwast en Eddy Sjollema
12. Sint Jacobiparochie Piet Machiela, Dirk Machiela en Jarig Katsma
 2-5 6-6

13. Berltsum Sape Nauta, Johannes Siegersma en Auke Wop Miedema
14. Franeker Jacob Kamstra, Jan Sipma en Ludwig Seerden
2-5 2-6
 
15. Leeuwarden Jan v.d. Kooi, Jan Hoekstra en Danny de Boer
16. Witmarsum Hilbrand Smid, André Dijkstra en Klaas van der Vlugt
 5-5 2-6

17. Morra-Lioessens Klaas Dijkstra, Renze Stiemsma en Tjeerd Jan Boomsma
18. Jelsum-Koarnjum-Britsum Engbert van der Meulen, Wim Henk Nicolay en Ibo Nicolay
1-5 4-6

19. Jorwert Germ Hallema, Jouke Holwerda en Piet Zondervan
20. Easterein 2 Tjeerd Dijkstra, Eppie Heins en Tjerk Okkema
5-4 6-0
 
21. Goënga Yke van der Goot, Age van der Goot en Jan de Groot
22. Sint Nicolaasga Ludy Limburg, Klaas Meindertsma en Tiede Boorsma
2-5 4-6
 
23. Winsum Hotze Bonnema, Siebe Tolsma en Pieter Hilverda
24. Huizum Wybren v.d. Woud, Uco Bauer en Johannes Dijkstra
5-2 6-4
 
25. Dronryp 1 Klaas Kramer, Haye Hempenius en Gosse Tinga
26. Makkum Germ v.d. Meer, Sietse Bouma en Geert Wijma
5-5 2-6

27. Easterein 1 Sipke Hiemstra, Roel Sijbesma en Jan Vellinga
28. IJlst Nico de Boer, Pieter Talsma en Douwe van Slooten
5-5 0-6
 
29. Bolsward 2 Roel Venema, Jan de Boer en Anco Elgersma
30. Stiens Hans Felkers, Ate Bierma en Gerke Draaistra
2-5 0-6
 

9D2B44A2-BD29-4D4B-A2C6-57C034313A3D

2e omloop

1. Goutum - 3. Mantgum 5-0 6-2
6. Dronryp - 8. Bitgum 5-2 2-6
9. Bolsward - 12. St. Jabob 0-5 4-6
14. Franeker - 16. Witmarsum 5-5 6-6
18. Jelsum/Koarnjum/Britsum - 19. Jorwert 5 - 1 6-0
22. St. Nicolaasga - 23. Winsum 5-4 6-4
26. Makkum - 28. IJlst 4-5 4-6
30. Stiens
 

FB47938A-5656-4A24-9EED-204D8C1CAFA5

3e omloop

30.  Stiens - 1. Goutum 0-5 4-6
6. Dronryp - 12. St.Jacob 2- 5 2- 6
16. Witmarsum - 18. Jelsum/Cornjum/Britsum 1-5 6-6
22. St. Nicolaasga - 28. Ijlst 5-3 6-2
 

E44414EB-DEB2-4412-B252-89FBA3BC74B1

HALVE FINALE

1. Goutum - 12. St. Jacob 5-0 6-2
18. Jelsum/Koarnjum/Britsum - 22. St. Nicolaasga 5-2 6-2

Hoofdsponsoren

Businesspartner

Suppliers