contact zoeken wedstrijden

Pupillenjongens Door elkaar loten A klasse A (poule)

7 juni 2014 10:00
Makkum
Categorie Pupillenjongens
Soort Door elkaar loten A klasse
Vereniging MAKKUM
Scheidsrechter Clubscheidsrechter
Wedstrijdsecretaris M. Tilburgs
Locatie Kaart

Wedstrijdverslag

Op de Gebr.Hogeboom partij werd vandaag met prachtige weeromstandigheden de off. K.N.K.B. wedstrijd voor de pupillenjongens gekaatst.
Er werd gekaatst in een A en B klasse, met in de B klasse een winnaars en verliezersronde.

Bij de A klasse vandaag 2 poules van 4 partuur waarin werd gestreden voor de prijzen.
Na allemaal 3 mooie partijen te hebben gekaatst is de strijd om de 3de plaats voor het partuur van Folkert Smid en Jaap Jan Rienks tegen Thomas Dijkstra en Jorn Lars van Been.
Het partuur van Thomas en Jorn blijkt vandaag te sterk voor Folkert en Jaap Jan (5-2 / 6-4) en dus gaan Thomas en Jorn Lars vandaag met de 3de prijs naar huis.
De finale was vandaag tussen Steven Koster met Anco Vroom tegen Bauke Zuiderhof en Hessel Postma .
Het partuur van Bauke en Hessel komen achter op 5-2 , ze komen terug naar 5-3 maar dan pakken Steven en Anco goed door en maken de partij af met 5-2 /6-4 .

In de B-klasse starten vandaag 21 partuur, de 4de omloop in de winnaarsronde is om een plaats in de finale te bemachtigen.
Deze strijd gaat tussen Allard Dijkstra en Germ Epema tegen Rick Minnesma en Verry van der Meer.
Na een mooie wedstrijd is met 3-5/6-6 het partuur van Rick en Verry die door gaan naar de finale.
Daar kwamen ze het partuur van Gosse de Haan en Christaan Stremler tegen die door een staand nummer in de finale kwamen.
De finale werd snel gespeeld door het partuur van Rick en Verry en dit levert hun vandaag ook de eerste prijs op ( 5-2/6-6)
Bij de verliezers ronde is in de 4de omloop eveneens om een plaatsje voor de finale.
Galil-Taeke Moufakkir en Jorn Dijkstra nemen het op tegen Martijn Wiersma en Aizo Veltman.
Het laatste partuur bleek net iets te sterk te zijn voor Galil-Taeke en Jorn en zo staan Martijn en Aizo in de finale tegen Klaas-Gerrit Meulenaar en Justin Krottje, ook zij hadden in de 4de omloop een staand nummer .
Ook deze finale werd snel gespeeld in het voordeel van Martijn en Aizo ( 5-1/ 6-2).
Deze mooie kaatst dag werd mede mogelijk gemaakt door Gebr Hogeboom waarvoor onze hartelijke dank .
A-klasse
1 Steven Koster ,Anco Vr oom
2 Bauke Zuiderhof , Hessel Postma
3 Thomas Dijkstra , Jorn Lars van Beem

B-klasse winnaars
1 Rick Minnesma, Verry van der Meer
2 Gosse de Haan, Christiaan Stremler
3 Allard Dijkstra, Germ Epema

B-klasse verliezers
1 Martijn Wiersma, Aizo Veltman
2 Klaas Gerrit Meulenaar, Justin Krottje
3 Galli-Taeke Moufakkir, Jorn Dijkstra


Foto's

Deze wedstrijd

Hoofdsponsor

Businesspartners

Suppliers