contact zoeken wedstrijden

Wedstrijdagenda

Kaats(st)ers die zich opgeven voor de ranking gaan akkoord met de voorwaarden voor deelname aan de ranking.

Datum Wedstrijd Plaats
za 06 mei 2017 Junioren Door elkaar loten onbep Balk 
Heren 50+ Door elkaar loten Hilversum 
Dames Hoofdklasse Afdeling Franeker 
Alle categorieën Door elkaar loten Hilversum 
zo 07 mei 2017 Heren Hoofdklasse Door elkaar loten Franeker 
Dames Hoofdklasse Door elkaar loten Winsum 
Dames 1e klasse Door elkaar loten Winsum 
Jongens Door elkaar loten Mantgum 
Meisjes Door elkaar loten Huizum 
Schooljongens Door elkaar loten Bitgum 
Schoolmeisjes Door elkaar loten Bolsward 
Pupillenjongens Door elkaar loten Bitgum 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten Menaam 
Welpenjongens Door elkaar loten Baerd 
Welpenmeisjes Door elkaar loten Baerd 
za 13 mei 2017 Junioren Door elkaar loten onbep Paesens-Moddergat 
Dames Hoofdklasse Door elkaar loten Baerd 
Dames 1e klasse Door elkaar loten Goënga 
Meisjes Door elkaar loten A klasse Easterwierrum 
Meisjes Door elkaar loten Easterwierrum 
zo 14 mei 2017 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Dronryp 
Heren 1e klasse Afdeling Grou 
Heren 50+ Door elkaar loten Folsgare 
Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Easterein 
Dames 1e klasse Vrije formatie onbep Easterein 
Jongens Afdeling Holwerd 
Jongens Door elkaar loten Holwerd 
Schooljongens Door elkaar loten A klasse Bolsward 
Schooljongens Door elkaar loten Bolsward 
Schoolmeisjes Door elkaar loten A klasse Anjum 
Schoolmeisjes Door elkaar loten Anjum 
Pupillenjongens Door elkaar loten A klasse Tzummarum 
Pupillenjongens Door elkaar loten Tzummarum 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten A klasse Gytsjerk 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten Gytsjerk 
Welpenjongens Door elkaar loten A klasse Arum 
Welpenjongens Door elkaar loten Arum 
Welpenmeisjes Door elkaar loten A klasse Arum 
Welpenmeisjes Door elkaar loten Arum 
za 20 mei 2017 Heren 1e klasse Door elkaar loten Berltsum 
volledige wedstrijdlijst tonen

Hoofdsponsor

Businesspartner

Suppliers