contact zoeken wedstrijden

Wedstrijdagenda

Bij al onze evenementen kunnen foto's en video's gemaakt worden welke worden gebruikt voor het promoten van het evenement, het promoten van de kaatssport, de kaatsvereniging en/of de Koninklijke Nederlandse Kaats Bond (KNKB). Tevens kunnen foto's en video's gemaakt worden ter ondersteuning van het wedstrijdverslag en het brengen van kaatsnieuws.

Wees u/je er van bewust dat als u/je deelneemt aan een evenement of hierbij toeschouwer bent er beeldmateriaal gemaakt en gepubliceerd kan worden waarop u/je zichtbaar bent.  Indien u/je hier bezwaar tegen heeft kunt u dit melden bij het bestuur van de organiserende vereniging/ bond/ stichting.

Kaats(st)ers die zich opgeven voor de ranking gaan akkoord met de voorwaarden voor deelname aan de ranking.

Datum Wedstrijd Plaats
ma 21 mei 2018 Eresdé NK Heren Hoofdklasse Afdeling Parturen 1 t/m 12 starten op 't Sjûkelân, overige parturen op de Hertog van Saxenlaan Franeker 
vr 25 mei 2018 Junioren Vrije formatie Junioren Pilot Wommels 
za 26 mei 2018 Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Menaam 
Dames 1e klasse Door elkaar loten + herk Tsjom 
Jongens Door elkaar loten A klasse poule Exmorra 
Jongens Door elkaar loten B + herk Exmorra 
Schooljongens Door elkaar loten A klasse poule Achlum 
Schooljongens Door elkaar loten B + herk Achlum 
Schoolmeisjes Afdeling Harlingen 
Schoolmeisjes Door elkaar loten + opstap Harlingen 
Pupillenjongens Afdeling Damwoude 
Pupillenjongens Door elkaar loten + opstap Damwoude 
Alle categorieën Door elkaar loten + herk Dronten - Flevoland 
zo 27 mei 2018 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Menaam 
Heren 1e klasse Vrije formatie Huns-Lions 
Heren 30+ Door elkaar loten + herk Pingjum 
Heren 50+ Door elkaar loten + herk Skingen-Slappeterp 
Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Denk om vervroegde aanvangstijd. Winsum 
Dames 1e klasse Vrije formatie + herk Heerenveen 
Jongens Door elkaar loten A klasse poule Reduzum 
Jongens Door elkaar loten B + herk Reduzum 
Meisjes Afdeling Deinum 
Meisjes Door elkaar loten + opstap Deinum 
Schooljongens Afdeling Easterein 
Schooljongens Door elkaar loten + opstap Easterein 
Schoolmeisjes Door elkaar loten A klasse poule Bolsward 
Schoolmeisjes Door elkaar loten B + herk Bolsward 
Pupillenjongens Door elkaar loten A klasse poule Wiuwert 
Pupillenjongens Door elkaar loten B + herk Wiuwert 
Pupillenmeisjes Afdeling Hartwerd 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten + opstap Hartwerd 
Welpenjongens Afdeling Akkrum 
Welpenjongens Door elkaar loten + opstap Akkrum 
Welpenmeisjes Door elkaar loten + opstap Akkrum 
Welpenmeisjes Afdeling Akkrum 
za 02 juni 2018 Heren Hoofdklasse Door elkaar loten Morra-Lioessens 
Heren 1e klasse Door elkaar loten Berltsum 
Heren 2e klasse Door elkaar loten Lollum-Waaxens 
Heren 50+ Door elkaar loten + herk Harlingen 
Dames Hoofdklasse Door elkaar loten Morra-Lioessens 
volledige wedstrijdlijst tonen

Hoofdsponsor

Businesspartner

Suppliers