contact zoeken wedstrijden

Wedstrijdagenda

Bij al onze evenementen kunnen foto's en video's gemaakt worden welke worden gebruikt voor het promoten van het evenement, het promoten van de kaatssport, de kaatsvereniging en/of de Koninklijke Nederlandse Kaats Bond (KNKB). Tevens kunnen foto's en video's gemaakt worden ter ondersteuning van het wedstrijdverslag en het brengen van kaatsnieuws.

Wees u/je er van bewust dat als u/je deelneemt aan een evenement of hierbij toeschouwer bent er beeldmateriaal gemaakt en gepubliceerd kan worden waarop u/je zichtbaar bent.  Indien u/je hier bezwaar tegen heeft kunt u dit melden bij het bestuur van de organiserende vereniging/ bond/ stichting.

Kaats(st)ers die zich opgeven voor de ranking gaan akkoord met de voorwaarden voor deelname aan de ranking.

Datum Wedstrijd Plaats
zo 24 juni 2018 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Berltsum 
Heren 1e klasse Vrije formatie Parturen 1 t/m 10 op hoofdveld; parturen 11 t/m 22 op Schatzenburg Dronryp 
Meisjes Vrije formatie + herk Arum 
Pupillenjongens Afdeling Makkum 
Pupillenjongens Door elkaar loten + opstap Makkum 
Pupillenmeisjes Afdeling Raerd 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten + opstap Raerd 
Welpenmeisjes Door elkaar loten A klasse poule Mantgum 
Welpenmeisjes Door elkaar loten B + herk Mantgum 
vr 29 juni 2018 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Heerenveen 
za 30 juni 2018 Heren 1e klasse Vrije formatie beperkt Wijnaldum 
Heren 2e klasse Vrije formatie Schettens-L 
Jong Fammen Dames Hoofdklasse Afdeling Mantgum 
Jongens Door elkaar loten A klasse poule St.Nicolaasga 
Jongens Door elkaar loten B + herk St.Nicolaasga 
NK Pupillenjongens Afdeling Dronryp 
NK Pupillenmeisjes Afdeling Ried 
Alle categorieën Door elkaar loten + herk Groningen 
zo 01 juli 2018 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Harlingen 
Heren 1e klasse Vrije formatie beperkt Peins 
Heren 2e klasse Vrije formatie Winsum 
Heren 30+ Door elkaar loten + herk Huizum 
Heren 50+ Door elkaar loten A klasse poule Pingjum 
Heren 50+ Door elkaar loten B + herk Pingjum 
Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Baerd 
Dames 1e klasse Vrije formatie + herk Menaam 
Jongens Afdeling Wier 
Meisjes Door elkaar loten A klasse poule Stiens 
Meisjes Door elkaar loten B + herk Stiens 
Schooljongens Door elkaar loten A klasse poule Kimswerd 
Schooljongens Door elkaar loten B + herk Kimswerd 
Schoolmeisjes Door elkaar loten A klasse poule Stiens 
Schoolmeisjes Door elkaar loten B + herk Stiens 
Welpenjongens Afdeling Jirnsum 
Welpenjongens Door elkaar loten + opstap Jirnsum 
Welpenmeisjes Afdeling Jirnsum 
Welpenmeisjes Door elkaar loten + opstap Jirnsum 
wo 04 juli 2018 Heren 1e klasse Vrije formatie beperkt Wier 
Jongens Door elkaar loten Takomstpartij Oosterbierum 
Meisjes Door elkaar loten Takomstpartij Oosterbierum 
volledige wedstrijdlijst tonen

Hoofdsponsor

Businesspartners

Suppliers