Overslaan en naar de inhoud gaan

Regiobijeenkomst Noord Oost Friesland

Regiocoaching van start in Noard East: maak kennis met regiocoach Rainer de Groot

De KNKB zet een volgende stap in de ontwikkeling van regiocoaching. Voor de regio Noard East is sinds april Rainer de Groot gestart als regiocoach. Met zijn aanstelling wil de KNKB verenigingen in de regio nog beter ondersteunen en versterken.

De regio Noard East omvat de federaties Waad & Ie, Dongeradeel en De Wâlden. In deze rol is Rainer het eerste aanspreekpunt voor verenigingen en helpt hij bij uiteenlopende vraagstukken, zoals organisatie, vrijwilligers, ledenbinding en toekomstbestendigheid.

Kennismaken en meer informatie
Om kennis te maken en verenigingen meer te vertellen over regiocoaching, organiseert de KNKB een regiobijeenkomst voor alle kaatsverenigingen in Noard East. Tijdens deze avond wordt toegelicht wat regiocoaching inhoudt en is er volop ruimte om ervaringen uit te wisselen en hulpvragen te bespreken.

De KNKB hoopt veel verenigingen te mogen verwelkomen tijdens deze bijeenkomst.