Overslaan en naar de inhoud gaan

Ledenonderzoek: resultaten en vervolg

Vervolg ledenonderzoek: thematische gesprekstafels

Recent hebben wij het ledenonderzoek afgerond. Graag delen wij de uitkomsten met jullie. De resultaten geven een breed en waardevol beeld van hoe onze sport en organisatie worden ervaren door verenigingen en hun leden. Onze dank gaat uit naar iedereen die heeft bijgedragen.

We hebben de resultaten inmiddels besproken en gekeken naar het vervolg. Uit onze verkenning blijkt dat het op een aantal thema’s wenselijk is om dieper in te gaan. Het ledenonderzoek geeft richting, maar voor sommige onderwerpen is extra uitleg nodig om tot goede keuzes te komen.

Daarom organiseren wij richting de zomer thematische gesprekstafels. Per thema nodigen we een groep van circa 10 betrokkenen uit om met ons in gesprek te gaan. In deze kleinere setting krijgen we beter inzicht in de achterliggende oorzaken, behoeften en mogelijke oplossingen.

Tijdens de ALV van volgende week lichten we kort de belangrijkste uitkomsten en het vervolg toe. Zo werken we samen met verenigingen en leden aan de verdere ontwikkeling van onze sport en organisatie.

Bekijk hieronder de rapportage met de uitkomsten, die tijdens de komende ALV worden toegelicht.