contact zoeken wedstrijden

Wedstrijdagenda

Bij al onze evenementen kunnen foto's en video's gemaakt worden welke worden gebruikt voor het promoten van het evenement, het promoten van de kaatssport, de kaatsvereniging en/of de Koninklijke Nederlandse Kaatsbond (KNKB). Tevens kunnen foto's en video's gemaakt worden ter ondersteuning van het wedstrijdverslag en het brengen van kaatsnieuws.

Wees u/je er van bewust dat als u/je deelneemt aan een evenement of hierbij toeschouwer bent er beeldmateriaal gemaakt en gepubliceerd kan worden waarop u/je zichtbaar bent.  Indien u/je hier bezwaar tegen heeft kunt u dit melden bij het bestuur van de organiserende vereniging/ bond/ stichting.

Kaats(st)ers die zich opgeven voor de ranking gaan akkoord met de voorwaarden voor deelname aan de ranking.

Datum Wedstrijd Plaats
za 22 juni 2019 Heren 50+ Afdeling Goënga 
Heren 50+ Door elkaar loten +herk afd Goënga 
Dames Hoofdklasse Afdeling NK Easterein 
Jongens Door elkaar loten A klasse poule St.Nicolaasga 
Jongens Door elkaar loten + herk St.Nicolaasga 
Schooljongens Afdeling NK Tzummarum 
Schoolmeisjes Afdeling NK Stiens 
zo 23 juni 2019 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Berltsum 
Heren 1e klasse Vrije formatie beperkt Ysbrechtum 
Heren 2e klasse Vrije formatie onbep Reahus-Turns 
Heren 30+ Door elkaar loten + herk Vrouwenparochie 
Meisjes Vrije formatie Huizum 
Pupillenjongens Afdeling Bolsward 
Pupillenjongens Door elkaar loten +herk afd Bolsward 
Pupillenmeisjes Afdeling Wiuwert-Britswerd 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten +herk afd Wiuwert-Britswerd 
Welpenjongens Door elkaar loten A klasse poule Franeker 
Welpenjongens Door elkaar loten + herk Franeker 
Welpenmeisjes Door elkaar loten A klasse poule Balk 
Welpenmeisjes Door elkaar loten + herk Balk 
wo 26 juni 2019 Jongens Vrije formatie Arum 
vr 28 juni 2019 Junioren Door elkaar loten Menaam 
za 29 juni 2019 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Dokkum 
Heren 1e klasse Vrije formatie beperkt Wijnaldum 
Heren 2e klasse Vrije formatie onbep Lollum-Waaxens 
Dames Hoofdklasse Jong Famme Dames Junioren Mantgum 
Jongens Door elkaar loten A klasse poule Exmorra 
Jongens Door elkaar loten + herk Exmorra 
Schooljongens Door elkaar loten + herk IJlst 
Schoolmeisjes Door elkaar loten + herk Scharnegoutum 
Pupillenjongens Afdeling NK Ingelum 
Pupillenmeisjes Afdeling NK St.Annaparochie 
Alle categorieën Afdeling Alkmaar 
Alle categorieën Door elkaar loten +herk afd Alkmaar 
zo 30 juni 2019 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Harlingen 
Heren 1e klasse Vrije formatie Dronryp 
Heren 30+ Door elkaar loten + herk Makkum 
Heren 50+ Door elkaar loten + herk Makkum 
Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt St.Annaparochie 
Dames 1e klasse Vrije formatie onbeperkt+ herk Workum 
volledige wedstrijdlijst tonen

Hoofdsponsor

Businesspartners

Suppliers