contact zoeken wedstrijden

Wedstrijdagenda

Bij al onze evenementen kunnen foto's en video's gemaakt worden welke worden gebruikt voor het promoten van het evenement, het promoten van de kaatssport, de kaatsvereniging en/of de Koninklijke Nederlandse Kaatsbond (KNKB). Tevens kunnen foto's en video's gemaakt worden ter ondersteuning van het wedstrijdverslag en het brengen van kaatsnieuws.

Wees u/je er van bewust dat als u/je deelneemt aan een evenement of hierbij toeschouwer bent er beeldmateriaal gemaakt en gepubliceerd kan worden waarop u/je zichtbaar bent.  Indien u/je hier bezwaar tegen heeft kunt u dit melden bij het bestuur van de organiserende vereniging/ bond/ stichting.

Kaats(st)ers die zich opgeven voor de ranking gaan akkoord met de voorwaarden voor deelname aan de ranking.

Datum Wedstrijd Plaats
zo 30 juni 2019 Welpenmeisjes Door elkaar loten + herk Tzummarum 
wo 03 juli 2019 Jongens Door elkaar loten uitn DEL Oosterbierum 
Meisjes Door elkaar loten uitn DEL Oosterbierum 
vr 05 juli 2019 Junioren Door elkaar loten Wommels 
za 06 juli 2019 Heren Hoofdklasse Door elkaar loten Easterein - Fed. Sneek 
Heren 50+ Afdeling NK Hilversum 
Heren 50+ Door elkaar loten +herk afd Hilversum 
Dames Hoofdklasse Door elkaar loten Easterein - Fed Sneek 
Dames 1e klasse Vrije formatie onbeperkt+ herk Schettens-Longerhouw 
Jongens Door elkaar loten A klasse poule Kimswerd 
Jongens Door elkaar loten + herk Kimswerd 
Meisjes Door elkaar loten A klasse poule Ternaard 
Meisjes Door elkaar loten + herk Ternaard 
Schooljongens Vrije formatie Pingjum 
Schoolmeisjes Door elkaar loten A klasse poule Bolsward 
Schoolmeisjes Door elkaar loten + herk Bolsward 
Pupillenjongens Door elkaar loten A klasse poule Driesum 
Pupillenjongens Door elkaar loten + herk Driesum 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten A klasse poule Hitzum 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten + herk Hitzum 
zo 07 juli 2019 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Huizum 
Heren 1e klasse Vrije formatie beperkt Peins 
Heren 2e klasse Vrije formatie onbep Spannum 
Heren 30+ Afdeling Witmarsum 
Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Huizum 
Jongens Afdeling Wier 
Meisjes Door elkaar loten A klasse poule Zweins 
Meisjes Door elkaar loten + herk Zweins 
Schooljongens Door elkaar loten A klasse poule Franeker 
Schooljongens Door elkaar loten + herk Franeker 
wo 10 juli 2019 Heren 1e klasse Door elkaar loten Wier 
vr 12 juli 2019 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Heerenveen 
Dames Hoofdklasse Door elkaar loten 8 partuur Bolsward 
za 13 juli 2019 Heren 1e klasse Door elkaar loten Scharnegoutum 
Heren 50+ Door elkaar loten A klasse poule St.Nicolaasga 
Heren 50+ Door elkaar loten + herk St.Nicolaasga 
Jongens Vrije formatie Menaam 
Meisjes Vrije formatie Menaam 
zo 14 juli 2019 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Bolsward 
Heren 1e klasse Afdeling Ried 
volledige wedstrijdlijst tonen

Hoofdsponsor

Businesspartners

Suppliers