contact zoeken wedstrijden

Wedstrijdagenda

Bij al onze evenementen kunnen foto's en video's gemaakt worden welke worden gebruikt voor het promoten van het evenement, het promoten van de kaatssport, de kaatsvereniging en/of de Koninklijke Nederlandse Kaats Bond (KNKB). Tevens kunnen foto's en video's gemaakt worden ter ondersteuning van het wedstrijdverslag en het brengen van kaatsnieuws.

Wees u/je er van bewust dat als u/je deelneemt aan een evenement of hierbij toeschouwer bent er beeldmateriaal gemaakt en gepubliceerd kan worden waarop u/je zichtbaar bent.  Indien u/je hier bezwaar tegen heeft kunt u dit melden bij het bestuur van de organiserende vereniging/ bond/ stichting.

Kaats(st)ers die zich opgeven voor de ranking gaan akkoord met de voorwaarden voor deelname aan de ranking.

Datum Wedstrijd Plaats
zo 29 juli 2018 Jongens Door elkaar loten + herk Harlingen 
Meisjes Afdeling St.Annaparochie 
Meisjes Door elkaar loten + opstap St.Annaparochie 
Pupillenjongens Door elkaar loten A klasse poule Tzummarum 
Pupillenjongens Door elkaar loten B + herk Tzummarum 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten A klasse poule Reahus-Turns 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten B + herk Reahus-Turns 
wo 01 augustus 2018 PC Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt 16 partuur Franeker 
za 04 augustus 2018 Heren 50+ Door elkaar loten A klasse poule Dokkum 
Heren 50+ Door elkaar loten B + herk Dokkum 
Jongens Afdeling Witmarsum 
Jongens Door elkaar loten + opstap Witmarsum 
Meisjes Afdeling Ald Meiers Hitzum 
zo 05 augustus 2018 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Witmarsum 
Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Witmarsum 
Dames 1e klasse Vrije formatie + herk Oude Bildtzijl 
Jongens Afdeling Franeker 
wo 08 augustus 2018 Freule Jongens Afdeling Wommels 
za 11 augustus 2018 Heren 1e klasse Door elkaar loten Bitgum 
Dames 1e klasse Door elkaar loten + herk Jelsum-C-B 
Alle categorieën Door elkaar loten + herk Wageningen 
zo 12 augustus 2018 Heren 30+ Door elkaar loten + herk Peins 
Heren 50+ Door elkaar loten A klasse poule Bolsward 
Heren 50+ Door elkaar loten B + herk Bolsward 
Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Harlingen 
Dames 1e klasse Vrije formatie + herk Ried 
Jongens Door elkaar loten A klasse poule Stiens 
Jongens Door elkaar loten B + herk Stiens 
Meisjes Door elkaar loten A klasse poule Makkum 
Meisjes Door elkaar loten B + herk Makkum 
Schooljongens Door elkaar loten A klasse poule Reduzum 
Schooljongens Door elkaar loten B + herk Reduzum 
Schoolmeisjes Door elkaar loten A klasse poule Reduzum 
Schoolmeisjes Door elkaar loten B + herk Reduzum 
Pupillenjongens Door elkaar loten A klasse poule Goutum 
Pupillenjongens Door elkaar loten B + herk Goutum 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten A klasse poule St.Annaparochie 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten B + herk St.Annaparochie 
Welpenjongens Door elkaar loten A klasse poule Tzummarum 
Welpenjongens Door elkaar loten B + herk Tzummarum 
volledige wedstrijdlijst tonen

Hoofdsponsor

Businesspartners

Suppliers