Wedstrijdagenda

Datum Wedstrijd Plaats
za 26 april 2014 Heren 1e klasse Door elkaar loten del onbep  Holwerd 
Heren 50+ Door elkaar loten del + verl.r.  Harlingen 
zo 27 april 2014 Heren Hoofdklasse Afdeling afd 1 p.p.a.  Weidum 
za 03 mei 2014 Heren 1e klasse Door elkaar loten del onbep  Wjelsryp 
Heren 50+ Door elkaar loten B + verl.r.  Berltsum 
Heren 50+ Door elkaar loten A klasse A (poule)  Berltsum 
Dames Hoofdklasse Afdeling afd  Franeker 
zo 04 mei 2014 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt vf (10 part.)  Franeker 
Heren 1e klasse Vrije formatie beperkt vf (10 part.)  Arum 
Heren 2e klasse Vrije formatie vf onbeperkt  Arum 
Jongens Door elkaar loten B + herk  Mantgum 
Jongens Door elkaar loten A klasse A (poule)  Mantgum 
Meisjes Door elkaar loten del + herk  Sneek 
Schooljongens Door elkaar loten del + herk.  Minnertsga 
Schoolmeisjes Door elkaar loten del + herk.  Hķns-Leons 
Pupillenjongens Door elkaar loten del + herk.  Minnertsga 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten del + herk  Leeuwarden 
Welpenjongens Door elkaar loten del + herk.  Baard 
Welpenmeisjes Door elkaar loten del + herk.  Skingen-Slappeterp 
do 08 mei 2014 Heren 50+ Door elkaar loten B + verl.r.  Stiens 
Heren 50+ Door elkaar loten A klasse A (poule)  Stiens 
vr 09 mei 2014 Dames Hoofdklasse Door elkaar loten del (8 part.)  Stiens 
za 10 mei 2014 Junioren Door elkaar loten del onbep  Harlingen 
Heren 50+ Door elkaar loten del + verl.r.  Hilversum 
Dames 1e klasse Door elkaar loten del onbep + ver  Broeksterw‚ld 
Alle categorieŽn Afdeling afd  Hilversum 
Alle categorieŽn Door elkaar loten del + verl.r.  Hilversum 
zo 11 mei 2014 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt vf (10 part.)  Stiens 
Heren 1e klasse Afdeling afd  Grou 
Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt vf (8 part.)  Kimswerd 
Dames 1e klasse Vrije formatie vf onbep + verl  Menaam 
Jongens Afdeling afd  Holwerd 
Jongens Door elkaar loten del + verl. afd  Holwerd 
Meisjes Afdeling afd  Raerd 
Meisjes Door elkaar loten del + verl. afd  Raerd 
Schooljongens Door elkaar loten B + herk  Arum 
Schooljongens Door elkaar loten A klasse A (poule)  Arum 
Schoolmeisjes Door elkaar loten del + herk  Berltsum 
Pupillenjongens Door elkaar loten B + herk  Bolsward 
Pupillenjongens Door elkaar loten A klasse A (poule)  Bolsward 
volledige wedstrijdlijst tonen