hoofdsponsor:
subsponsors:
Promotie
Teletext 'keatsen' omrop Fryslân
Youtube kanaal
Kaatsarrangementen
Muurkaatsarrangementen
Mobiele Kaatsmuur
Schoolkaatsprojecten
Introductielessen
Leskist kaatsmuseum
Leskaarten bewegingsonderwijs BO
Verhuur materialen
Hyves Keatskids
Multimedia
» Home » Promotie » Leskist kaatsmuseum
Leskist kaatsmuseum
Voor groep 5 t/m 8 van de basisschool heeft het Kaatsmuseum i.s.m. de KNKB lesmateriaal ontwikkeld met als thema ‘Keatsen’. In de gratis werkboekjes krijgen vele attributen, die bij het kaatsen horen, een plaats. Het boekje voor de leerkracht bevat achtergrondinformatie, lessuggesties en antwoorden. De leerlingenboekjes zijn in het Fries, dus kunnen prima worden gebruikt tijdens de Friese les.

Naast deze gedrukte werkboekjes is er ook een leskist de ‘KEATS’ te leen. Deze kist is gevuld met voorwerpen, die een relatie hebben met het kaatsen, waaronder een kaatsbal, kaatswant, video over het nationale- en internationale kaatsen, shirts, voorleesboek, CD met kaatsliedjes etc.

De midden- en bovenbouw kan meedoen aan het kaatsproject, dat afgesloten wordt in het kaatsmuseum in Franeker. Voor deze groep is er een tocht door het museum.

Dankzij de Koninklijke Nederlandse Kaats Bond (KNKB), is het mogelijk om u dit project voor een zeer lage prijs aan te bieden als u tenminste met één klas het museum komt bezoeken. U kunt nu alvast het kaatsproject reserveren.

Bondsnieuws
NOC*NSF en Olympisch Stadion lanceren lespakket ‘London 2012’
De Olympische Spelen onder de aandacht in het basis-onderwijs

Lees verder

Overig Bondsnieuws
Dinsdag 3 april algemene vergadering
Parturen heren 2012
Sportgala Fryslân zet vrijwilliger ook in het zonnetje
1000-ste Facebook volger voor KNKB-account
KNKB-trainingsseizoen gestart
1e cursus kaatstrainer volgeboekt, inschrijving 2e cursus geopend
Compleet overzicht
© 2007 KNKBInloggenContactSitemapColofonDisclaimer