contact zoeken wedstrijden

Wedstrijdagenda

Bij al onze evenementen kunnen foto's en video's gemaakt worden welke worden gebruikt voor het promoten van het evenement, het promoten van de kaatssport, de kaatsvereniging en/of de Koninklijke Nederlandse Kaats Bond (KNKB). Tevens kunnen foto's en video's gemaakt worden ter ondersteuning van het wedstrijdverslag en het brengen van kaatsnieuws.

Wees u/je er van bewust dat als u/je deelneemt aan een evenement of hierbij toeschouwer bent er beeldmateriaal gemaakt en gepubliceerd kan worden waarop u/je zichtbaar bent.  Indien u/je hier bezwaar tegen heeft kunt u dit melden bij het bestuur van de organiserende vereniging/ bond/ stichting.

Kaats(st)ers die zich opgeven voor de ranking gaan akkoord met de voorwaarden voor deelname aan de ranking.

Datum Wedstrijd Plaats
wo 20 juni 2018 Schooljongens Afdeling basisscholen eindwedstropgave via contactpersoon federatie. Franeker 
Schoolmeisjes Afdeling basisscholen eindwedstr. opgave via contactpersoon federatie. Franeker 
vr 22 juni 2018 Dames 2e serie 2018 Alle categorieën Vrije formatie Aangifte parturen Dames 2e serie 2018 Franeker 
za 23 juni 2018 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Holwerd 
Heren 1e klasse Vrije formatie beperkt Itens 
Heren 2e klasse Vrije formatie Leeuwarden 
wegens te weinig deelname afgelast. Heren 30+ Door elkaar loten + herk Witmarsum 
Heren 50+ Afdeling Witmarsum 
Heren 50+ Door elkaar loten + opstap Witmarsum 
NK Dames Hoofdklasse Afdeling Exmorra 
Jongens Vrije formatie + herk Morra-Lioessens 
NK Schooljongens Afdeling Wommels 
NK Schoolmeisjes Afdeling Hallum 
Welpenjongens Door elkaar loten del + herk Morra-Lioessens 
zo 24 juni 2018 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Berltsum 
Heren 1e klasse Vrije formatie Dronryp 
Meisjes Vrije formatie + herk Arum 
Pupillenjongens Afdeling Makkum 
Pupillenjongens Door elkaar loten + opstap Makkum 
Pupillenmeisjes Afdeling Raerd 
Pupillenmeisjes Door elkaar loten + opstap Raerd 
Welpenmeisjes Door elkaar loten A klasse poule Mantgum 
Welpenmeisjes Door elkaar loten B + herk Mantgum 
vr 29 juni 2018 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Heerenveen 
za 30 juni 2018 Heren 1e klasse Vrije formatie beperkt Wijnaldum 
Heren 2e klasse Vrije formatie Schettens-L 
Jong Fammen Dames Hoofdklasse Afdeling Mantgum 
Jongens Door elkaar loten A klasse poule St.Nicolaasga 
Jongens Door elkaar loten B + herk St.Nicolaasga 
NK Pupillenjongens Afdeling Dronryp 
NK Pupillenmeisjes Afdeling Ried 
Alle categorieën Door elkaar loten + herk Groningen 
zo 01 juli 2018 Heren Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Harlingen 
Heren 1e klasse Vrije formatie beperkt Peins 
Heren 2e klasse Vrije formatie Winsum 
Heren 30+ Door elkaar loten + herk Huizum 
Heren 50+ Door elkaar loten A klasse poule Pingjum 
Heren 50+ Door elkaar loten B + herk Pingjum 
Dames Hoofdklasse Vrije formatie beperkt Baerd 
Dames 1e klasse Vrije formatie + herk Menaam 
volledige wedstrijdlijst tonen

Hoofdsponsor

Businesspartners

Suppliers